את הרומן שלי עם עולם בניית האתרים התחלתי לפני כעשור, כנער מתבגר.

אני זוכר שהתאהבתי בעולם של יצירה דיגיטלית פרופורציה וטיפוגרפיה. כשאני אומר 'יצירה דיגיטלית', אני מתכוון לכל המנעד: עריכות גרפיות, מצגות, עריכות וידאו, צילומים, עריכת תוכן ברשתות חברתיות, בניית אתרים ,עיצוב אתרים קידום אתרים ועוד.. את החיבה לאסתטיקה וניקיון שהוטבעה בי מגיל צעיר, יישמתי בכל תחום ובכל עבודה שיצאה לי מתחת היד.

לאט לאט שמתי לב שהיכולת להשפיע על אדם שאני לא מכיר (לקוח פוטנציאלי) במכלול של אמצעים חזותיים שנמצאים באתר, כמו סרטונים, עיצובים, וטקסטים המניעים אותו לפעולה מרגשת אותי וממלאת אותי בתחושה של סיפוק.

מאז, העולם התקדם במהירות מטורפת (אחרי הקורונה בכלל...) והגענו למצב שכמעט כל עסק צריך אתר כדי לפרוץ ולהצליח! וכאן מתחילה הבעיה.. בשביל להרים אתר שבאמת נותן עבודה צריך  מנעד שלם של אנשי מקצוע.. 

בעולם כזה.. ההתמחויות הרבות שלי הן יתרון ענק! כי מי שעובד עם הסטודיו שלנו לא צריך לשלם למספר ספקים שונים בשביל שאחד יבנה את האתר, אחד יעצב, אחד יקדם בגוגל, אחד יכתוב טקסט חריף אחד יערוך סרטון וידאו תדמיתי ו... אפשר להמשיך כך בלי סוף. 

יש לנו סטודיו שיודע לעשות את הכל, ברמה גבוהה, באופן מהיר ויפייפה.

נשארתם? אני מזמין אתכם לקרוא את:

 6 השלבים לבניית אתר מנצח

Confetti exploaded gif

רוצים לצאת לדרך?

השאירו לנו פרטי יצירת קשר בטופס ההזמנה

תמונה של יאיר אמסלם

קצת על יאיריקס סטודיו

היי, שמי יאיר אמסלם, כיף לראות אותך פה!

לפני שאכתוב את הסיפור של העסק, אציין כי בכל הקשור לכתיבת תוכן, אני מאמין בשלושה עקרונות שלעיתים נראים מנוגדים (ספויילר: הם לא) והם: שקיפות, קלילות, ותמצות.

גם בטקסט שתיכף תקראו אנסה למצוא את נקודת שיווי המשקל שתיתן לכם את כלל האינפורמציה הרלוונטית באופן קליל וקצר. אנו דור חסר קשב, אני מבין את זה.